Kandelabrar 1 par
2016-06-01
387532
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 5 ljus, 1800-talets slut, behängd med olikslipade prismor, stam med skulpterad sten, förgylld, höjd ca 53 cm