Skålfat Kina
2016-06-01
387520
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av blommor, vardera diameter ca 27 cm
Skador, lagningar