Skålfat tallrikar bärtallrik KIna
2016-06-01
387518
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, TALLRIKAR, 3 st, BÄRTALLRIK, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emalljfärger, diameter 15,5-27, 5 cm
Nagg, sprickor, nötningar, smärre emaljbortfall