Golvlampa 1940-tal
2016-06-01
387495
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, svarvad träfot, skärm i bemålat siden, höjd ca 165 cm
Bruksslitage