Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TOMAS ALMBERG (född 1936): Dragkamp, silverpatinerad brons, signerad och numrerad T. Almberg 1/1, unik, höjd inklusive träsockel 37, längd 61,5 cm.
387480
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här