Oljemålning
2016-05-31
387426
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med grönsaker och frukter, olja på duk, ca 66x80 cm