M Pyk litografi
2016-05-31
387417
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med staffli, signerad M. Pyk, 218/275, färglitografi, ca 54x41 cm