Lars Jonsson färglitografi
2016-05-31
387415
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Pilgrimsfalk, signerad Lars Jonsson, 257/366, färglitografi, ur Millenium-mappen, ca 36x27 cm