Emaljskylt
2016-05-31
387389
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMALJSKYLT, "Aktiebolaget Götebotgs Bank", 31x140 cm
Emaljskador, lagningar