Mikrofon Shure 1940-tal
2016-05-31
387378
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SHURE 730B, mikrofon, 1940-tal, inklusive stativ, ca höjd 110 cm
Bruksslitage