Pianolampa
2016-05-31
387369
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIANOLAMPA, Danmark, jugend, tidigt 1900-tal, längd ca 35 cm
Patina, slitage