OIdentifierad konstnär
2016-06-04
387356
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft), resandeläger, signerad, olja på duk, ca 44 x 36 cm
Litet hål och mindre färgbortfall.