Charles Sjöholm oljemålning
2016-05-31
387320
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), "Parkbänken", signerad C. Sjöholm, olja på pannå, ca 24x26 cm