Bordslampa art deco
2016-05-31
387260
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, förkromad metall samt svärtat trä, fot dekorerad med svärtat träklot, höjd ca 40 cm
Visst slitage, skärm saknas