Jorgo Krallis oljemålning
2016-05-31
387259
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JORGO KRALLIS (f 1937), komposition, signerad Krallis samt otydlig datering, olja på duk, ca 15 x 13 cm