Golvlampa smide
2016-05-31
387254
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, smide, glasskärm, reglerbar i höjd, upp till ca 150 cm
Bruksslitage, senate skärm och lamphållare