Bordslampa
2016-05-30
387211
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, 1930/40-tal, uplight med glaskupa, etikettmärkt, höjd 58 cm
Slitage