Bordslampa Orrefors
2016-05-30
387199
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV LEEK, bordslampa, Orrefors, 1960-tal, i glas med förgylld insida, höjd 41 cm
Smärre slitage