Roland Svensson färglitografi
2016-05-30
387148
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Ångbåten Västan, signerad och numrerad 6/310, färglitografi, 29 x 44 cm
Bladet något löst i ramen