Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-05-30
387141
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skogslandskap, signerad G Tessari, olja på duk, 52x72 cm