Öronlappsfåtölj art deco
Vollendet
2016-05-30
387137
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1920/30-tal, art deco, klädd i grön plysch, fotavslutningar i barockstil, sitthöjd ca 48 cm
Klädsel med slitage och fläckar