Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
ELIAS SVEDBERG, karmstolar, 1 par, 1950-tal, "Safari", NK:s Triva-serie, björk, karmar i läder, sitthöjd ca 33 cm
Bruksslitage
387122
2016-05-30