Skedar 1700/1800-tal
2016-06-01
387048
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATSKEDAR, 3 st, silver, bl a A Castman 1794 resp A G Carlberg 1857, vikt ca 135 g
Delvis med inskription, slitage