Nisse Zetterberg
2016-05-30
387001
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Vitsippor på Ateljébordet", signerad med ristat monogram, olja på duk uppfodrad på pannå, 45x37 cm