Stekfat Kina
2016-05-29
386972
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, Kina, 1700-tal, porslin, uderglasyr i blått, ca 39x29 cm
Nagg, glasyrskador