2 600 SEK
2 000 SEK
SKEDAR, LUKTDOSOR, PUDERDOSA, CIGARRETUI, SÅSSLEV, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 790 g
Slitage, gravyrer, skador
386969
2016-05-29