Figuriner
2016-05-29
386945
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, jade, Kina, 1900-tal, i form av hovdamer, på träsocklar, höjd 18-20 cm
Skador, avslag