Fåtölj med fotpall
2016-05-29
386939
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädsel i tyg, svängda ben, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm
Ett benfäste med lagning, en plymå med fläck på undersida, bruksslitage