Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskap med by och figurer, olja på pannå, 19x30 cm
Gulnad, viss krackelering
386925
2016-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här