Blomsterstilleben
2016-05-28
386913
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 73x60 cm