Matta Ingegerd Silow
2016-06-03
386910
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 230x170 cm
Slitage