Carl Malmsten skrivbord Guldheden
2016-05-29
386884
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, skrivbord, Guldheden, teak/teakfanér, 3 lådor, modellen formgiven 1966, tillverkat av Åfors Möbelfabrik, höjd 75, 120 x 60 cm
Bruksslitage, renoverat, slipmärken och repor i skivan, nyckel saknas