Taklampa
2016-05-29
386875
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER SCHOU, Coronell, Danmark, 1960-tal, takarmatur i kopparoch rio-palisander, diameter ca 40 cm, CITES-intyg medföljer
Visst slitage