Oljemålning
2016-05-29
386842
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, ca 98x69 cm
Mindre dukskador