Birger Birger Ericson oljemålning
2016-05-29
386840
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Vid Blasieholmshamnen, signerad Birger, olja på pannå, ca 47x56cm
Hål i pannån