Bordslampa Heron
2016-05-28
386816
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, Heron, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar, 2000-tal, maxhöjd ca 66 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad