Glasservis
2016-05-28
386783
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASSERVIS, 33 dlr, 1900-talets första hälft, med etsad dekor, bestående av: 10 vinglas, 12 starkvinsglas, 7 selterglas, 4 ölglas
Ett vinglas med mynningsnagg