Olof Hermelin
2016-05-28
386777
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Figurscen i landskap, signerad O. Hermelin, olja på duk, 47x71 cm
Viss krackelering