Ljusstakar silver
2016-05-28
386745
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Österrike / Ungern 1865, höjd 26,5 cm
Slitage, mindre bucklor