Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
FLORENTINSK SKOLA (omkring 1580): Porträtt av helgon, olja på pannå, ca 34 x 14 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 54)
Renoverad, ytskador, pannån med spricka
386727
2016-06-11