Lucinis Samling
2016-06-11
386725
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1640): Filosof, olja på pannå, ca 30,5 x 24, 5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 53)
Oramad, smärre ytskador