Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SATSBORD/SIDEBOARD, 1960-tal, Skaraborgs Möbelfabrik, överdel med 2 lådor, H 59, 85 x 40 cm, 2 separata satsbord, höjd 44, 40 x 40 cm
Bruksslitage, fläckar/märken på överdelen
386707
2016-05-28