Lucinis Samling
2016-06-11
386640
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPANSK SKOLA (1600-tal): Sankt Hieronymus och ängel, olja pannå, ca 28 x 49 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 70)
Oramad, renoverad, ytskador