Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
THOMAS SANDELL, stolar, 8 st, "Ts´´ med lädersits, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor
386608
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här