Taklampa jugend
2016-05-27
386455
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första del, jugend, stomme i patinerad koppar, kupa i alabaster, höjd ca 88, diameter 54 cm
Kupa med skador, gammal el