Bojan
2016-05-27
386441
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av körsbärsblom samt resverver med blommor i underglasyrblått, höjd 20 cm
Locket ej tillhörande samt med nagg