Industrilampor
2016-05-27
386439
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, Östtyskland, märkta LBO, emaljerad plåt, diameter 38, höjd ca 37 cm
Slitage emaljbortfall