Golvvas Kina
2016-05-27
386435
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av fohundar i underglasyrblått, höjd 51 cm
Slitage, glasyrbortfall, brännmärken