Orientmatta Hereke
2016-05-29
386386
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, Hereke, antik, 1900-talets första hälft, handknuten bl a mönster med kapitäl, silke på bomull, ca 165 x 124 cm
Omfattande slitage