ERLAND CULLBERG (1931-2012)
2016-05-29
386336
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Den röda skon, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 115x80 cm